Sarkaç Ekran Kilidi

Android için Ekran Kilidi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma SmartBetter Developers
Sarkaç Ekran Kilidi; Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli ve farklı bir uygulamadır. Ekranınızı HD kalitesinde grafik yönetimine sahip Sarkaç Ekran Kilidi ile koruyabilirsiniz. Uygulamanın içeriğinde bulunan saat sar

Sarkaç Ekran Kilidi; Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli ve farklı bir uygulamadır. Ekranınızı HD kalitesinde grafik yönetimine sahip Sarkaç Ekran Kilidi ile koruyabilirsiniz. Uygulamanın içeriğinde bulunan saat sarkacı 10 derece sağa 10 derece sola kayarak hareket etmektedir. 

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra cihazı yenide başlatın ve farklılığınız ile göz doldurun. Canınız sıkıldığında ve değişiklik aradığınızda sarkaç saatleri kolayca değiştirebileceğiniz 9 farklı seçenek bulunmaktadır. Uygulama aynı zamanda ekranınızı kaplarken galeri, gelen arama, mesaj kutusu, alarm, kamera, internet tarayıcısı ve ayarlar seçeneklerine erişimi desteklemektedir. Sarkaç saat uygulamasını ekran kapalı iken de görüntülemek istiyorsanız şu talimatları takip etmeniz gerekmektedir. Ayarlar Menüsü "Git> ve sonra Durdur Animasyonlar durumundan Ayarlar Menüsü "Git> ve ardından Başlat Animasyonlar konumuna getirmeniz gerekmektedir. 

Daha Fazla Göster
Sarkaç Ekran Kilidi indir